12CTQ045S IR   45V 12A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
STPS10L40CG ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF 12CTQ045S 20120119
SB1650DC Pan Jit   [替换型号]Possible Analogue:Rectron 12CTQ045S 20120119
12CTQ045S IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Pan Jit SBG1645CT 20120118
全选
Total found 5 in 217540143