16CTQ100   DIODE SCHOTTKY GLEICHRICHTER 20040408
16CTQ100   DIODE SCHOTTKY GLEICHRICHTER 20040406
16CTQ100 MicroSemi TO-220AB   Schottky Rectifier 20030320
16CTQ100S IR   100V 16A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
16CTQ100-1 IR   100V 16A Schottky Common Cathode Diode in a TO-262 package 20030311
16CTQ100 IR   100V 16A Schottky Common Cathode Diode in a TO-220AB package 20030311
STPS16H100CG ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF 16CTQ100S 20120119
SB16100DC Pan Jit   [替换型号]Possible Analogue:IRF 16CTQ100S 20120119
SB16100CT Pan Jit   [替换型号]Possible Analogue:IRF 16CTQ100 20120119
16CTQ100S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Pan Jit STPS16H100CG 20120118
16CTQ100 IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes MBR20100CT 20120118
MBR2090CT   [替换型号]Replacement:Sensitron 16CTQ100 20120101
DSSK16-01A   [替换型号]Replacement:Sensitron 16CTQ100 20120101
全选
Total found 16 in 217540143