APT10M25BVFRG Micro Semi TO-247   Power MOS V?FREDFET 20080429
APT10M25BVFR Micro Semi TO-247   Power MOS V?FREDFET 20080429
APT10M25BVFR Advanced Power Technology   POWER MOS V 100V 75A 0.025 Ohm 20040408
APT10M25BVFR Advanced Power Technology   POWER MOS V 100V 75A 0.025 Ohm 20040406
APT10M25BVFR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-247AD 20031026
APT10M25BVFR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-247AD 20031022
APT10M25BVFR Advanced Power Technology TO-247   Volts:100V RDS(ON)0.025Ohms ID(cont):75Amps|FREDFETs (fast body diode) 20020906
APT10M25BVFR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ75N10P 20120108
APT10M25BVFR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH80N10Q 20120108
全选
Total found 9 in 217540143