BUK7518-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7518-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7518-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7518-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 57A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK7518-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 57A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK7518-55   N-Channel Enhancement MOSFET 20020807
BUK7518-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF 2SK2312 20120118
BUK7518-55 Philips TO220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 8 in 217540143