BUK9518-55A NXP   N-channel TrenchMOS logic level FET 20110427
BUK9518-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20080220
BUK9618-55A Philips   BUK9518-55A| BUK9618-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9518-55A Philips   BUK9518-55A| BUK9618-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9518-55 Philips   BUK9518-55|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9518-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040408
BUK9518-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040406
BUK9518-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 61A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9518-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 57A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9518-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 61A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK9518-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 57A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK9518-55   N-Channel Enhancement MOSFET 20020807
BUK9518-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP60NF06L 20120118
BUK9518-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF 2SK2312 20120118
BUK9518-55 Philips TO220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 15 in 217540143