BUK9520-55A NXP   N-channel TrenchMOS logic level FET 20110427
BUK9520-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20080220
BUK9620-55A Philips   BUK9520-55A| BUK9620-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9520-55A Philips   BUK9520-55A| BUK9620-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9520-55 Philips   BUK9520-55|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9520-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040408
BUK9520-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040406
BUK9520-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9520-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9520-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK9520-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK9520-55   N-Channel Enhancement MOSFET 20020807
BUK9520-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP55NF06L 20120118
BUK9520-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF 2SK2312 20120118
BUK9520-55 Philips TO220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 15 in 217540143