BUK9618-55A NXP   N-channel TrenchMOS logic level FET 20110427
BUK9618-55A Philips   BUK9518-55A| BUK9618-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9518-55A Philips   BUK9518-55A| BUK9618-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9618-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 61A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK9618-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 61A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK9618-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 6 in 217540143