IRFU024N IR   Lead Free Datasheet 20070419
IRFU024N International Rectifier   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031026
IRFU024N International Rectifier   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031022
IRFU024N IR   55V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a I-Pak package 20030311
IRFU024N IR   N - CHANNEL POWER MOSFET TRANSISTORS 55V 17A 45W TO-252AA TO-251AA(178.43 k) 20021222
SSU3055LA Fairchild   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
SPU23N05 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
SPU14N05 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
SPU09N05 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
RFD3055 Intersil   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
RFD3055 Fairchild   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
RFD14N06 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
RFD14N06 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
RFD14N05 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
RFD14N05 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
IRFU024N IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST HUF75309D3 20120118
IRFU024A Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
HUF75309D3 Intersil   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFU024N 20120118
HUF75309D3 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFU024N 20120118
HUF75307D3 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
HUF75307D3 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
2SK1719 Toshiba   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
2SK1112 Toshiba   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFU024N 20120118
IRFU024N IR I-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2782 20120101
全选
Total found 24 in 217540143