IXTH67N10 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH67N10MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH67N10MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH67N10 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | TO-218VAR 20031026
IXTH67N10MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | TO-247(5) 20031022
IXTH67N10MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | TO-247(5) 20031022
IXTH67N10 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 67A I(D) | TO-218VAR 20031022
IXTH67N10 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent IRF IRFP3710 20120117
全选
Total found 8 in 217540143