IXTH75N10L2 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH75N10 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH75N10 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-218VAR 20031026
IXTH75N10 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-218VAR 20031022
IXTH75N10 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent IRF IRFP3710 20120117
全选
Total found 5 in 217540143