MTP52N06VL ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP52N06V ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP52N06VL ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP52N06V ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP52N06VL/D Onsemi   Power MOSFET 52 Amps. 60 Volts. Logic Level 20010820
MTP52N06V/D Onsemi   Power MOSFET 52 Amps. 60 Volts 20010820
MTP52N06VL ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRLZ44 20120118
IRLZ44 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ONSemi MTP52N06VL 20120118
MTP52N06VL Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2312 20120117
MTP52N06V Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2312 20120117
MTP52N06VL Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
MTP52N06V Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 12 in 217540143