MTP55N06Z Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP55N06Z Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2312 20120117
MTP55N06Z Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 3 in 217540143