MTP60N06HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP60N06HD ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP60N06HD/D Onsemi   Power MOSFET 60 Amps. 60 Volts 20010820
IRF1010E IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ONSemi MTP60N06HD 20120118
MTP60N06HD Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SK2312 20120117
MTP60N06HD Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
MTP60N06HD   [替换型号]Replacement:ST STP60N0E06-16 20120101
全选
Total found 7 in 217540143