PSMN009-100W_2 NXP   N-channel TrenchMOS (tm) transistor 20080220
PSMN009-100W Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 100A I(D) | TO-247AD 20031026
PSMN009-100W Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 100A I(D) | TO-247AD 20031022
PSMN009-100W Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP3710 20120118
全选
Total found 4 in 217540143