RFH45N05 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-218AC 20031026
RFH45N05 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-218AC 20031022
RFH45N05 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFZ34N 20120118
RFH45N05 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2398 20120118
RFH45N05 Harris TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2398 20120101
全选
Total found 5 in 217540143