RFP12N08L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP12N08 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP12N08L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP12N08 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP12N08L Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL530N 20120118
RFP12N08L Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120118
RFP12N08 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF520N 20120118
RFP12N08 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120118
RFP12N08 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF520N 20120118
RFP12N08L Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
RFP12N08 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
RFP12N08   [替换型号]Replacement:ST STP50NE08 20120101
RFP12N08   [替换型号]Replacement:RFP12N08 IRF530 20120101
RFP12N08 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF530 20001115
全选
Total found 14 in 217540143