RFP12N10L Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFP12N10L   TRANSISTOR LOGIK MOSFET TO 220 20040407
RFP12N10L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP12N10L Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP12N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP12N10L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP12N10L Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP12N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP12N10L Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL530N 20120118
RFP12N10L Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2399 20120118
RFP12N10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF520N 20120118
RFP12N10 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2399 20120118
RFP12N10 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF520N 20120118
RFP12N10L Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2399 20120101
RFP12N10L   [替换型号]Replacement:ST STP16N10L 20120101
RFP12N10 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2399 20120101
RFP12N10   [替换型号]Replacement:ST IRF530 20120101
RFP12N10   [替换型号]Replacement:RFP12N10 IRF530 20120101
RFP12N10 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF530 20001115
全选
Total found 19 in 217540143