RFP18N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP18N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP18N10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF520N 20120118
RFP18N10 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120118
RFP18N10 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF520N 20120118
RFP18N10 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
RFP18N10   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
RFP18N10   [替换型号]Replacement:RFP18N10 IRF542 20120101
RFP18N10 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF542 20001115
全选
Total found 9 in 217540143