RFP22N10 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFP22N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP22N10 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP22N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP22N10 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP22N10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF540N 20120118
RFP22N10 Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120118
RFP22N10 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
RFP22N10   [替换型号]Replacement:ST IRF540 20120101
全选
Total found 9 in 217540143