SPD10N10 Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-252AA 20031026
SPD10N10 Infineon(siemens)   Power MOSFET. 100V. DPAK. RDSon=0.2 Ohm. 10A. NL 20030310
SPD10N10 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFR120N 20120118
IRFR120N IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST SPD10N10 20120118
SPD10N10 Siemens D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2399 20120101
全选
Total found 5 in 217540143