SPI100N03S2L-03 Infineon(siemens)   OptiMOS Power MOSFET. 30V. TO-262. RDSon = 3mOhm. 100A. LL 20030310
SPI100N03S2L-03 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB100NF03L-03-1 20120118
全选
Total found 2 in 217540143