SPI42N03S2L-13 Infineon(siemens)   OptiMOS Power MOSFET. 30V. TO-262. RDSon = 12.9mOhm. 42A. LL 20030310
SPI42N03S2L-13 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB70NF03L-1 20120118
全选
Total found 2 in 217540143