SSH70N10A Fairchild Semiconductor Corp   20060608
SSH70N10A Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH70N10A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH70N10A Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247VAR 20031022
SSH70N10A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-247VAR 20031022
SSH70N10A Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP3710 20120118
SSH70N10A FAIRCHILD TO-3P   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ75N10P 20120108
SSH70N10A FAIRCHILD TO-3P   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH80N10Q 20120108
全选
Total found 8 in 217540143