STP55N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP55N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-220 20031026
STP55N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP55N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-220 20031022
STP55N06LFI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2312 20120119
STP55N06L ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2312 20120119
STP55N06LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
STP55N06L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
STP55N06L   [替换型号]Replacement:ST STP55NE06L 20120101
全选
Total found 9 in 217540143