STP60N06FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 32A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP60N06FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 32A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP60N06FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2312 20120119
STP60N06FI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 4 in 217540143