STU14NA50 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STU14NA50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 14A I(D) | SOT-186 20031022
STU14NA50 ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFBA22N50A 20120119
STU14NA50   [替换型号]Replacement:ST STU16NB50 20120101
全选
Total found 5 in 217540143