STU16NB50I   TRANSISTOR MOSFET MAX-220 20040407
STU16NB50 SGS-Thomson Microelectronics   N-CHANNEL 500V - 0.28W - 15.6A-Max220 PowerMESH MOSFET 20040407
STU16NB50 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STU16NB50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220VAR 20031026
STU16NB50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220VAR 20031022
STU16NB50I ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFBA22N50A 20120119
STU16NB50 ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFBA22N50A 20120119
STU14NA50   [替换型号]Replacement:ST STU16NB50 20120101
全选
Total found 8 in 217540143