STW12NA60   TRANSISTOR MOSFET TO-247 20040407
STW12NA60 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STW12NA60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-247 20031026
STW12NA60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-247 20031022
STW12NA60 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFPC50A 20120119
STW12NA60   [替换型号]Replacement:ST STW13NB60 20120101
全选
Total found 7 in 217540143