STW50N10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STW50N10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STW50N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-247AC 20031026
STW50N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-247AC 20031022
STW50N10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP150N 20120119
STW50N10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ75N10P 20120108
STW50N10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH80N10Q 20120108
STH45N10   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
SSH60N10   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
SSH60N08   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
RFG40N10   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
MTW45N10E   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
IRFP150N   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
IRFP150   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
IRFP140   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
BUZ345   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
BUZ344   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
全选
Total found 17 in 217540143