STW60N10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STW60N10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STW60N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-247 20031026
STW60N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-247 20031022
STW60N10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP3710 20120119
STW60N10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ75N10P 20120108
STW60N10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH80N10Q 20120108
STH60N10   [替换型号]Replacement:ST STW60N10 20120101
SSH70N10   [替换型号]Replacement:ST STW60N10 20120101
全选
Total found 9 in 217540143