STW80NE06-10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.0085 Ohm - 80A - TO-247 STripFET ?POWER MOSFET 20040407
STW80NE06-10   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STW80NE06-10 ST   N-CHANNEL 60V 0.0085 OHM 80A TO-247 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STW80NE06-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-247 20031026
STW80NE06-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-247 20031022
STW80NE06-10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2313 20120119
STW80NE06-10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH76N07-11 20120108
STW80NE06-10 ST TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2313 20120101
STW80NE06-10 STW80NE06-10   [替换型号]Replacement:ST 20120101
STW80N06-10   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
STW75N06-14   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
STW75N06   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
STH75N06   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
RFG70N06   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
IRFP064   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
IRFP054N   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
IRFP054   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
IRFP048   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
HUF75345G3   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
HUF75344G3   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
HUF75343G3   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
HUF75339G3   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
HUF75337G3   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
HUF75333G3   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
BUZ346S2   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
BUZ346   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
BUZ342   [替换型号]Replacement:ST STW80NE06-10 20120101
全选
Total found 27 in 217540143