SUD15N06-90L Vishay Siliconix TO-252   MOSFETs 20051221
SUD15N06-90L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-252AA 20031026
SUD15N06-90L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-252AA 20031022
SUD15N06-90L Vishay   [替换型号]Compatible Equivalent:ST IRFR024N 20120118
全选
Total found 4 in 217540143