SUP60N06-18 Vishay Siliconix TO-220   MOSFETs 20051221
SUP60N06-18   TRANSISTOR TO 220 MOSFET N KANAL 20040407
SUP60N06-18 Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031022
SUP60N06-18 Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFZ48 20120118
IRFZ48 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Vishay SUP60N06-18 20120118
SUP60N06-18 Siliconix TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 6 in 217540143