SUP70N06-14 Vishay Siliconix TO-220   MOSFETs 20051221
SUP70N06-14   [替换型号]N-FET 60V 70A 142W 0.014R 20040301
SUP70N06-14 Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-220AB 20031022
SUP70N06-14   [替换型号]N-FET 60V 70A 142W 0.014E 20010221
SUP70N06-14 Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF1010E 20120118
SUP70N06-14 Siliconix TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 6 in 217540143